Nowa odsłona Sport15 – Adidas zaskakuje!

Piłkarski świat to szybkie samochody, piękne kobiety i miliony fanów na całym świecie. Nie ma co ukrywać, że każdy zazdrości piłkarzom takiego życia. Jest jednak coś, co każdy z nas może mieć, co jest osiągalne, co pozwoli na poczucie się tak jak Leo Messi, Gareth Bale, Mesut Oezil, James Rodriguez czy Thomas Muller… To buty! Jednak nowa kampania Adidasa nie zachęca do kopiowania sław, zachęca do podążania własną ścieżką!

Od początku roku śledzimy kampanię Sport15 niemieckiej firmy. Kilka dni temu Adidas ruszył z nową odsłoną tej kampanii. Najnowszy spot zachęca młodych sportowców do tego, aby nie wzorowali się na światowych sławach footballu, ale sami kreowali swój własny styl gry. Wyczyny zawodowców mają być jedynie inspiracją i siłą, która pozwala na dalszy rozwój.

„Create Your Own Game” to zupełnie nowa odsłona całej kampanii. Analizując zarówno ten, jak i poprzednie spoty, śmiało można stwierdzić, że poprzez zmianę agencji kreatywnej, Adidas chce w zupełnie inny sposób trafić do swoich klientów. Oglądając filmik po raz pierwszy, drugi, kolejny i następny, odbiorca może spostrzec, że ukazano w nim pasję, zaangażowanie i poświęcenie, jakie powinno charakteryzować każdego profesjonalistę. Poprzez tę kampanię Adidas dąży do zrewolucjonizowania piłki nożnej. Podobne odczucia można mieć przy kampaniach Nike, jednak walka pomiędzy producentami sprzętu jest tak zaciekła, jak ta, pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt czy Manchesterem United, a City. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że dla Adidasa, podobnie jak i dla każdego z młodych adeptów footballu jest jeden – być najlepszym na świecie.

Każdy zdążył już zauważyć, że piła nożna zmienia się z dnia na dzień. Dziś jest to już zupełnie inna dyscyplina niż jeszcze kilka sezonów temu. Nowy spot marki Adidas pokazuje, że firma daje inspirację do tego, aby przenieść nawet amatorską grę, na zupełnie nowy, innowacyjny wręcz poziom.

Idąc za przekazem marki Adidas – nie bądź jak inni! Football ciągle się zmienia, zmień się i Ty – „Create Your Own Game” i zaskocz swoich przeciwników!