Japonia jest znana na całym świecie nie tylko ze względu na nowoczesną technologię, ale także ze względu na bogactwo swojej kultury i tradycji. W rzeczywistości Japonia jest jednym z krajów w Azji głównie odwiedzanych przez turystów. Dla tych, którzy chcieliby kupić bilety lotnicze i udać się w podróż do Japonii dobrą radę jest, aby lepiej poznać japońskie zwyczaje i praktyki.

Co trzeba zobaczyć?

Na pewno warto zobaczyć najlepszych zapaśników Sumo w Japonii. Najlepiej pójść do miejsca, w którym zapaśnicy sumo żyją i zaczynają swoje szkolenie od bardzo młodego wieku. Jest to zarządzane przez emerytowanego mistrza, który był dobrym zapaśnikiem podczas swojego czasu. Rikishi (zapaśnicy) o różnym stopniu rozpoczynają szkolenie wcześnie rano ciężko trenując w nadziei na przeniesienie do wyższego szeregu. Zwiedzając Arashio, turyści będą mieli okazję oglądać ćwiczenia i praktyki.

W każdym roku odbywa się sześć turniejów Sumo. Turyści, którzy są zainteresowani oglądaniem turniejów, mogą sprawdzić harmonogram w ramach oficjalnej strony Stowarzyszenia Sumo w Japonii, zanim zarezerwują bilety lotnicze do Japonii.