Kwatery nad Biebrzą i kwatery prywatne Sanok

Podróż po Polsce

Planując krótki urlop często zastanawiamy się, w który kierunek Polski powinniśmy się udać. W zależności od naszych możliwości finansowych jak i preferencji, mamy pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób ceniących sobie spokój jak i piękno największego Parku Narodowego w Polsce idealnym rozwiązaniem będzie wybór kwatery nad Biebrzą.
Dolina Biebrzy w większej części zachowała swój dziki i naturalny charakter nietknięty przez człowieka, dzięki czemu jest domem dla blisko 270 gatunków ptaków. Jednak największą atrakcją są szlaki prowadzące przez Biebrzański Park Narodowy, które możemy pokonać pieszo lub trasami rowerowymi, a także kajakami.
Decydując się na odpoczynek w województwie podkarpackim, warto zwrócić uwagę na kwatery prywatne Sanok. Malownicze miasto znajdujące się w dolinie Sanu, choć niedocenione, skrywa wiele atrakcji. Jedną z nich są interesujące zbiory z zakresu sztuki dawnej jak i współczesnej w Muzeum Historycznym. Jeśli jednak cenimy sobie aktywny sposób wypoczynku, warto udać się trasą rowerową doliną Sanu, gdzie znajduje się jedna z najstarszych drewnianych cerkwi w Polsce.