Nocleg pod gołym niebem
Ludzie chcący zaoszczędzić na swoich wakacjach, wyszukują dla siebie tanie hotele lub tanie pensjonaty. A przecież jest jeszcze inna i zdecydowanie najlepsza opcja. A chodzi tutaj o nocleg pod gołym niebem.

Oczywiście nikt nie każe turystom kłaść się na wilgotnej ziemi, gdy pada mocny śnieg. Wystarczy bowiem znaleźć dla siebie pole namiotowe lub pole kempingowe i to na nim się ulokować. Za jedną noc na takim polu płaci się kilkanaście złoty, a maksymalnie kilkadziesiąt złotych. Wystarczy mieć po prostu swój namiot, śpiwór i karimatę, aby odpocząć w trakcie wakacji.

Warto również wspomnieć, że wbrew pozorom na polu namiotowym można się przespać nie tylko w namiocie. Inną opcją będzie ulokowanie się w kempingu, przyczepie samochodowej lub domku letniskowym. Te ostatnie obiekty coraz częściej powstają właśnie na specjalnych polach. Najchętniej korzystają z nich cale rodziny lub większe grupy turystów. Tak wybór zdecydowanie pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, a przy tym na wygodne ulokowanie się na miejscu.