Nowatorskie, młode osoby, jakie przedsiębierzemy do profesji to mnogości kazusów nasze wieloletni uczestnicy obozów, jacy po kilku latach nawracają do nas jako wzrośli gośćmi – otóż nuże po ukończeniu pomyślnych kursów mogą wstać z nami „po pozostałej paginie” 🙂 Umiemy ich od lat i wiemy, iż są marynarzami z pierwotnego zdarzenia, są pilni a zdołamy im zawierzyć. Rejsy żeglarskie.

Od wielu lat kooperujemy z tymi samemu wychowawcami-szkoleniowcami. Nie raczymy do profesji wynikających figur, zawsze skrzętnie łączymy grono wychowawców. Wiem, ze postaci, którym powierzamy dzieciom to solenni człecze, jakim zdołamy powierzyć natomiast jacy doradzą sobie zarówno jeśli przechodzi o dotyk z dziatwą, jak i w nowych nie zawsze możliwych do zaplanowaniasprawach.

Nad wodą monitorujemy, żeby nikt nie powstrzymał się od brzegu. Wszelki może wejść tak wnikliwie, iżby woda sięgała mu do piersi – przy tej głębi każdy sobie poradzi oraz nie będzie przegrywał gruntu pod niezdarami. Na temuż początku obozy windsurfingowe zakładamy z dziećmi m.in. zasadzie postępowania się nad wodą i ustrój przytaczania pomocy – np. na casus kiedy pływając na deskorolce dziecko wyczerpie się natomiast nie będzie miało skali iżby wrócić. Dysponujemy jachtami z napędami natomiast wysokim pontonem motorowym a zawsze jesteśmy przygotowywani na możliwość pożyczania podpory.

Na polskich biwakach nie ma mowy o alkoholu (zarówno jeżeli chodzi o Partycypantów jak oraz Załogę), niedopałkach czy używkach. Sytuacje, kiedy Uczestnicy sięgają po tego rodzaju używki po prostu nie mają pełnomocnictwa się zdarzyć. Przy zapisach na obóz od ciosu upomnimy, że osoby, które nie będą trzymały punktu statutu mówiącego o interdykcie zastosowania z używek pozostaną natychmiast wykreślone z obozu. W przeciwieństwie do wielu innych obozów – u nas owe nie tylko hipoteza! Obozy windsurfingowe Hołubimy same, aby dzieciom nie przechodziły tęż w spóźnionych godzinach wieczornych – po porze 22 mogą ewidentnie wspierać w zawiązywanych poprzez nas grach (np. siedlisko czy wyjście na koncert szantowy), jeśliby jednak nie chcą – po 22.00 muszą zostawać na żaglówkach. Windsurfing